Tel.: +48 65 536 60 50 sekretariat@garzyn.pl
garzyn KWR polski produkt
OHZ GARZYN Facebook OHZ GARZYN YouTube OHZ GARZYN Instagram

Wciąż konsekwentnie i niezmiennie z duchem czasu.

2023-11-17

Prawdziwe oblicze nowoczesnej firmy to wypadkowa kreatywności w jej zarządzaniu, potencjału pracowników, umiejętności odnalezienia się na rynku, konsekwencji w realizacji zamierzonych celów, oraz szeroko rozumianej logistyki, która nie tylko pozwala aspirować do wyższego poziomu, ale również jest gwarantem stabilności i odporności na różnego typu, nie zawsze przewidywalne zawirowania.

Od dłuższego czasu staramy się budować własną stabilność zgodnie z duchem czasu, bazując na najnowszych rozwiązaniach, które z jednej strony czynią z nas firmę nowoczesną, z drugiej dają poczucie dużego wpływu na sporą część obszaru naszej aktywności.

Najlepszym i kolejnym tego przykładem, jest świeżo oddana do użytku inwestycja, która z uwagi na specyfikę naszej działalności ma niebagatelne znaczenie.
Na chwilę obecną wszystkie stacje paliw zostały podłączone do jednego systemu teleinformatycznego, dzięki czemu każdy pojazd ma możliwość zatankowania paliwa w dowolnym oddziale, gdzie znajduje się dystrybutor.

Dzięki połączeniom pomiędzy oddziałami, mamy możliwość zarządzania systemem w czasie rzeczywistym, a sondy pomiarowe umożliwiają kontrolę stanu paliwa na bieżąco. Informacje dla danego pojazdu mogą być analizowane z każdego miejsca w firmie, jak i poza nią.

Dzięki pełnej kontroli i możliwości elastycznego reagowania w danym obszarze czujemy się pewni swoich możliwości i tym samym stajemy się otwarci na jeszcze bardziej ambitne przedsięwzięcia.

powrót do aktualności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X