Tel.: +48 65 536 60 50 sekretariat@garzyn.pl
garzyn KWR polski produkt
OHZ GARZYN Facebook OHZ GARZYN YouTube OHZ GARZYN Instagram

Konsekwentnie w kierunku przyszłości

2023-09-08

Nie chcemy być słoniem w składzie porcelany, bo nie w tym rzecz by tworzenie nowego wiązało się zawsze z jawnym naruszaniem istniejącego już porządku.
Również świadomi tego, że nie wszystko zmienimy od zaraz, małymi ale zdecydowanymi krokami zmierzamy ku przyszłości, starając się być producentem dbającym o najwyższą jakość wytwarzanych dóbr, przy jednoczesnym zachowaniu harmonii otaczającej nas rzeczywistości.

Dlatego uruchomiliśmy projekt polegający na budowie pięciu farm fotowoltaicznych, który właśnie został sfinalizowany.

Łączna moc wszystkich farm to 240 kWp.

Trzy farmy zostały umiejscowione na połaciach dachowych, natomiast pozostałe dwie są to konstrukcje naziemne. Wszystkie instalacje zostały podłączone do sieci teletechnicznej, dzięki czemu mamy możliwość monitorowania na bieżąco wszelkich parametrów podczas produkcji energii elektrycznej.

Możemy śmiało stwierdzić, że wyprodukowana energia jest wykorzystywana na bieżące potrzeby firmy, a pozostała część oddana do sieci energetycznej i jeszcze należy nadmienić, że nie jest to nasze ostatnie słowo w tej materii.
niektórych to może zaskoczyć, ale to dopiero początek, tego co zamierzamy zrobić dla pozyskiwania nowych dóbr bez czynienia szkód dla środowiska.

O naszych planach i inwestycjach z radością i satysfakcją będziemy wszystkich informować, a będzie się działo.

powrót do aktualności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X