Tel.: +48 65 536 60 50 sekretariat@garzyn.pl
garzyn KWR polski produkt
OHZ GARZYN Facebook OHZ GARZYN Instagram

W równowadze między wydarzeniami a dniem powszednim

2023-08-04

W ubiegłym tygodniu opublikowaliśmy wyniki badań, przedstawiających wizerunek naszej firmy, funkcjonujący w świadomości społeczności lokalnej.
Czy w związku takimi a nie innymi wynikami, coś Pana zaskoczyło?

Może nie zaskoczyło, a raczej utwierdziło, że podążamy właściwą drogą w kierunku zdobycia prawdziwego zaufania wśród swoich, na terenie na którym działamy.
Dla nas to bardzo ważne, by jak najwięcej młodych, pracowitych i kreatywnych osób z najbliższego sąsiedztwa, znalazło tu swoją przystań i mogło rozwijać się zawodowo, a my dzięki temu będziemy w stanie zatrzymać kapitał ludzki dla Naszej firmy i dla Gminy.
Przed wielu laty pracowali u nas ci, którzy nie koniecznie chcieli tu pracować, bo takie były czasy, że szukano zatrudnienia w miejscu zamieszkania.
Obecnie chodzi nam o to, by zdobyć pracowników w jak największym stopniu identyfikujących się z firmą i własną profesją, to najlepsza recepta prorozwojowa i gwarancja utrzymywania wysokiej efektywności naszej wspólnej pracy.

W takim razie z których rezultatów badań jest Pan szczególnie zadowolony?,

Na pewno jest mi miło , że cieszymy się w terenie bardzo wysoką rozpoznawalnością i mamy zdecydowanie dobrą opinię w środowisku na którym działamy.

A jak Pan interpretuje wysoki wskaźnik rozpoznawalności własnej osoby ?

Skłamałbym gdybym nie powiedział, że nie jest mi miło, lecz w pełni zdaję sobie sprawę z funkcjonowania zasady, według której jesteś tak dobry jak ostatni twój dzień.
wiem , że powinienem działać w równowadze pomiędzy wydarzeniami a dniem powszednim, tym bardziej, że to właśnie codzienna systematyczna praca prawdziwie kształtuje nasz byt.

Jaki najważniejszy wniosek Pańskim zdaniem wyłania się z wyników powyższych badań ?

Szczególnie cieszy mnie to, że tak wielu respondentów byłoby skłonnych polecić osobie bliskiej pracę w Ośrodku Hodowli Zarodowej w Garzynie.
Dla mnie to jasny sygnał, że po woli zaczynamy pozyskiwać prawdziwe zaufanie wśród swoich.
Korzystając z nadarzającej się okazji, chciałbym podziękować wszystkim biorącym udział w badaniach i oświadczyć, że postaramy się nie zawieść oczekiwań Naszych Sąsiadów.

powrót do aktualności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X