Tel.: +48 65 536 60 50 sekretariat@garzyn.pl
garzyn KWR polski produkt
OHZ GARZYN Facebook OHZ GARZYN YouTube OHZ GARZYN Instagram

Wkraczamy w decydującą fazę

2023-07-21

Wreszcie kombajny wyjechały w teren, ledwie pierwszy kurz opadł na ścierniska, a już spora ilość przyczep z ziarnem opuściła pola, no i krajobraz zmienia się wraz z nowo pojawiającymi się balotami złocącej się w słońcu słomy.

Wszyscy patrzymy w niebo, zadając sobie pytanie, czy pogoda pozwoli nam bezkolizyjnie dokończyć to, co dopiero zaczęliśmy?
A samego rzepaku mamy około-460 ha, pszenżyta – 260 ha, pszenicy 830 ha, jęczmienia ozimego - 100 a jarego 50 ha.

Dotychczas udało nam się pozyskać plony z powierzchni 300 ha, więc sporo jeszcze przed nami. Chcielibyśmy zakończyć żniwa w trakcie kolejnych 2 tygodni, lecz w dużej mierze zależeć to będzie od warunków atmosferycznych.

Każdego dnia walczymy z własnymi słabościami, pogodą i sprzętem, ponieważ niezależnie od tego jakbyśmy się przygotowali, to i tak zawsze coś nie zagra lub się zepsuje.

Bo takie są uroki żniw, na które wszystkich śledzących nasze poczynania serdecznie zapraszamy, polecając kanał YouTube: https://youtube.com/@OHZ_Garzyn, oraz na naszego Facebooka.

Bądźcie z nami, a my czując Wasze wsparcie damy z siebie wszystko!

powrót do aktualności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X