Tel.: +48 65 536 60 50 sekretariat@garzyn.pl
garzyn KWR polski produkt
OHZ GARZYN Facebook OHZ GARZYN Instagram

Zawody czas zacząć

2023-07-07

Mimo to, że w produkcji zwierzęcej bez względu na pory roku, wszystko toczy się własnym tempem, to za sprawą produkcji roślinnej mniej więcej o tej samej porze roku, serca nasze biją w nieco szybszym tempie.
Tak jak sportowiec bardzo serio traktujący swą dyscyplinę, trenujący cały rok, wylewający siódme poty, tylko po to, by stanąć na starcie z nadzieją wykręcenia jak najlepszego wyniku, tak i my pełni energii i szacunku do natury, wierzymy, że i ten rok będzie dla nas łaskawy, że uda nam się zebrać z rozświetlonych, pozłoconych promieniami słońca pól, plon na miarę naszego wysiłku i oczekiwań.
Wszystkie maszyny czekają już pod taśmą startową, a ich operatorzy odliczają ostatnie minuty i dlatego każdy z nas na własnym odcinku pracy, bo nie wszystkim będzie dane bezpośrednio uczestniczyć w tym wielkim meczu ze wszystkich sił jak najwierniejsi kibice, będzie trzymać kciuki za naszych zawodników i sztab trenerski.
Wszyscy jesteśmy z wami, wszystkie ręce na pokład, jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

powrót do aktualności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X