Tel.: +48 65 536 60 50 sekretariat@garzyn.pl
garzyn KWR polski produkt
OHZ GARZYN Facebook OHZ GARZYN YouTube OHZ GARZYN Instagram

Nasze inwestycje w przyszłość

2023-06-30

Zgoda buduje, nie zgoda rujnuje- to powiedzenie niby stare jak świat, choć w tej najnowszej świata wersji staje się coraz mniej słyszalne.
W naszej rodzinie OHZ Garzyn jak na tej przysłowiowej ławeczce, przysiadają osoby o różnych światopoglądach, ale nikt nikogo nie próbuje przenicowywać na siłę, czy dyskryminować z tego czy innego względu, bowiem liczy się przede wszystkim to, co każdy z nas, tak na prawdę od siebie może dołożyć do wspólnego kotła.
Jedynie kamień, który się toczy nie obrasta mchem, tak i my wciąż próbujemy nowych rozwiązań i nie jest to przypadkiem, że od pewnego czasu najważniejszym kryterium branym przez nas pod uwagę w procesie rekrutacji jest pasja do zawodu, bo nie ten kucharz jest mistrzem, który opanował samą technikę gotowania, lecz ten który rozumie i czuje smak dania.
Jeżeli moglibyśmy wsłuchać się w głos naszych zwierząt, to i one bez wahania powiedziałyby, że potrzebują nie tylko dobrej karmy i przyzwoitych warunków sanitarnych, ale ciepłego, spokojnego, pełnego szacunku podejścia, bo tylko wtedy słowo dobrostan odzyskuje prawdziwe znaczenie.
Dlatego każdego dnia inwestujemy w młode pokolenie, pragnąc rozbudzić ich wrażliwość wierząc, że to oni w przyszłości rozwijać będą naszą firmę w podobnym duchu.
Dlatego cieszymy się z każdej wycieczki przedszkolnej, czy szkolnej, a każde wyciagnięcie ręki w stronę cielaka czy krówki postrzegamy jako iskrę rodzącej się więzi, która w przyszłości ma szansę przerodzić się w prawdziwą pasję.
Bowiem nasza chata skraja, lecz gościnna dla wszystkich, którzy kochają ziemię i zwierzęta, którzy gotowi są wspólnie z nami dzielić się swoją pasją, dokładając do wspólnego kotła trochę serca i własnego talentu.

powrót do aktualności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X