Tel.: +48 65 536 60 50 sekretariat@garzyn.pl
garzyn KWR polski produkt
OHZ GARZYN Facebook OHZ GARZYN YouTube OHZ GARZYN Instagram

Jak najbliżej Was

2023-06-22

Mistrzowie kulinarni tworzą swoje programy o gotowaniu, artyści o sztuce, natomiast my o tym co robimy na co dzień, co naprawdę kochamy i co nam dobrze wychodzi.
Już od czwartku na kanale You Tube możecie oglądać nasze zasiewy i zbiory, prace maszyn rolniczych a nawet to co dzieje się na naszych fermach.
Pragniemy to wszystko Wam pokazać w najlepszej jakości, w palecie pełnej barw i akcji, w taki sposób by każdy oglądający mógł poczuć się, jakby sam tam był.
Naszym założeniem jest to, by strona główna Ośrodka Hodowli Zarodowej w Garzynie pełniła funkcje podstawowego drogowskazu, natomiast na facebooku oraz instagramie będziemy dzielić się wszelkimi wydarzeniami dnia codziennego, natomiast za pomocą YouTube postaramy się przyciągać uwagę tych, którzy prawdziwie żyją i fascynują się tematyką rolniczą.
Na pewno możemy obiecać, że z całym sercem będziemy starać się zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających odbiorców.
Niech nasz nowy kanał stanie się produktem tworzonym przez fascynatów rolnictwa dla takich samych fascynatów po stronie odbiorcy.

link do kanału: https://www.youtube.com/@OHZ_Garzyn

powrót do aktualności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X