Tel.: +48 65 536 60 50 sekretariat@garzyn.pl
garzyn KWR polski produkt
OHZ GARZYN Facebook OHZ GARZYN YouTube OHZ GARZYN Instagram

A my wciąż na fali

2023-06-09

Zwycięska passa wciąż trwa, najpierw sukcesy na wystawie krajowej w Poznaniu, w tamtym tygodniu wspaniałe wieści z Gali Mlecznej, a tym razem 2 championy i 2 wicechampiony i wspaniała atmosfera w zespole, przy zadowoleniu Zarządu i Głównego Hodowcy.
IV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, na długo zostanie w naszej pamięci, bowiem we wszystkich aspektach, zarazem tym ocenianych przez sędziów jak i tych znajdujących się poza oceną, byliśmy wręcz doskonali.
Widać gołym okiem, że stajemy się coraz bardziej profesjonalni, a najważniejsze jest to, że potrafimy w odpowiedni sposób wyciągać wnioski i stosować odważne rozwiązania, które wcześniej czy później dodają nam wiatru w żagle.
Wysokie oceny naszych jałówek, dają nam nadzieję na przyszłość, a co jest warte zauważania, powoli stajemy się potęgą w hodowli Jersey.
Jednak dla nas największą wartością jest to, że wszystkie zdobyte nagrody i wyróżnienia potwierdzają fakt, że stajemy się nowoczesną i dobrze rokującą firmą, a ludzie w niej pracujący coraz bardziej czują i rozumieją zasadę JEDEN ZA WSZYSTKICH – WSZYSCY ZA JEDNEGO !!!!!!!!!!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia na naszym facebooku, specjalnie zmontowanego filmu, który wspaniale oddaje atmosferę wystawy w Sielinku.

powrót do aktualności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X