Tel.: +48 65 536 60 50 sekretariat@garzyn.pl
garzyn KWR polski produkt
OHZ GARZYN Facebook OHZ GARZYN YouTube OHZ GARZYN Instagram

Wspólne spotkanie wigilijne

2022-12-16

Tym razem sala pękała w szwach, gdy na spotkanie wigilijne przybyli prawie wszyscy pracownicy OHZ Garzyn z małym wyjątkiem sprawujących dyżury i tych, którym zdrowie na to nie pozwoliło.

Po życzeniach złożonych przez Zarząd, wspólnej modlitwie i przełamaniu się opłatkiem, przy dźwiękach Kolędy, wspólnie zasiedliśmy do suto zastawionych stołów, uginających się od różnorodności wigilijnych potraw, wśród których uwodził gości swym niesamowitym aromatem groch z kapustą, przyrządzony przez samego Prezesa.

Prym wiodły szczere rozmowy o życiu, o codziennej pracy, o przemijaniu ale i o wspólnej przyszłości i wszystkim tym co jeszcze przed nami.

Dla wielu z nas spotkanie to stało się pretekstem by poczuć się jak w prawdziwej rodzinie, by poczuć, że razem możemy tak wiele.

Ważnym elementem wspólnego świętowania było docenienie wielkiego trudu i zasług odchodzących na emeryturę pracowników OHZ Garzyn. Dziękujemy im z całego serca i obiecujemy, że na zawsze pozostaną w naszych sercach.

powrót do aktualności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X